Întrebări și interpelări

Întrebarea nr. 3156A/28-02-2018

Situația unor străzi din orașul Babadag, jud. Tulcea

Informații privind interpelarea

Nr.înregistrare: 3156A
Data înregistrarii: 28-02-2018
Data prezentării: 28-02-2018
Data comunicării: 28-02-2018
Termen primire răspuns: 21-03-2018
Mod adresare: în scris
Adresant: George Șișcu - deputat PNL
Destinatar: Ministerul Transporturilor
în atenția: domnului Lucian Șova - Ministru
Textul intervenției:
fișier PDF
Răspuns solicitat: în scris
Informații privind răspunsul

Nr.înregistrare: 9821
Data înregistrării: 02-04-2018
Răspuns primit: în scris
Răspuns primit de la: Ministerul Transporturilor
comunicat de: domnul Maria Magdalena Grigore - Secretar de Stat
Textul răspunsului:
fișier PDF