DÂMBOVIȚA
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > DÂMBOVIȚA Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Albu Gheorghe Albu Gheorghe PD
2. Ana Gheorghe
până în 10.07.2004
Ana Gheorghe PDSR PSD
înlocuita de
Ionescu Cornelia
din 1.09.2004
Ionescu Cornelia  PDSR  PSD
3. Calcan Valentin Gigel Calcan Valentin Gigel PDSR PSD
4. Cucu Aurel
până în 10.01.2001
  PDSR
înlocuit de
Nicolae Ion
din 6.02.2001 - până în iul. 2004
Nicolae Ion  PDSR  PSD
înlocuit de
Hossu Valentin Tiberiu
din 1.09.2004
Hossu Valentin Tiberiu  PDSR  PSD
5. Ionescu Costel Marian Ionescu Costel Marian PRM
6. Merce Ilie Merce Ilie PRM
7. Popa Virgil Popa Virgil PDSR PSD
8. Stan Ion Stan Ion PDSR PSD
Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 29 noiembrie 2021, 13:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro