GORJ
You are here: Home page > Parliamentary bodies 1990-1992 > Chamber of Deputies > Electoral constituencies > GORJ Printable version
Legislature 1990-1992
 No.  Full name Party
1. Diaconescu Dumitru     FSN
2. Mischie Nicolae Mischie Nicolae   FSN
3. Murea Victor
until 30.03.1992
    FSN
substitute by
Berca Dumitru
since 21.04.1992
     FSN
4. Popescu Bejat Ștefan Marian
until 16.04.1992
    FSN
5. Tomescu Ion     FSN
Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania tuesday, 29 november 2022, 14:22
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro