OLT
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > OLT Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Ciuceanu Radu Ciuceanu Radu PRM
2. Diaconescu Marin
până în 5.02.2001
Diaconescu Marin PDSR
înlocuit de
Bozgă Ion
din 6.02.2001
Bozgă Ion  PDSR  PSD
3. Florescu Nicolae-Doru
până în 9.10.2001
Florescu Nicolae-Doru PRM
înlocuit de
Popescu Costel-Eugen
din 22.10.2001
Popescu Costel-Eugen  PRM  
4. Georgescu Florin
până în 11.10.2004
Georgescu Florin PDSR PSD
înlocuit de
Delureanu Virgil
din 18.10.2004
Delureanu Virgil  PSD  
5. Grădinaru Nicolae Grădinaru Nicolae PDSR PRM
6. Iordache Florin Iordache Florin PDSR PSD
7. Popa Constanța Popa Constanța PRM
Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 22 septembrie 2021, 20:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro