BIHOR
You are here: Home page > Parliamentary bodies 2000-2004 > Senate > Electoral constituencies > BIHOR Printable version
Legislature 2000-2004
 No.  Full name Party
Elections End of the
mandate
1. Duță Vasile PRM   Indep.
2. Maior Liviu
until 24.03.2003
PDSR PSD
substitute by
Maghiar Teodor
since 3.04.2003 - until jun. 2004
 PDSR  PSD
substitute by
Bunea Doina
since 6.09.2004
 PSD  
3. Mărgineanu Ștefan Gheorghe PRM
4. Pete Ștefan UDMR
Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania friday, 18 september 2020, 21:32
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro