Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Varujan Vosganian Vosganian Varujan PNL  
2. Vicepreședinți Dorel Constantin Vasile Borza Borza Dorel Constantin Vasile PD-L  
3. Secretari Florin Constantinescu Constantinescu Florin
secretar din 1 feb. 2010
PSD  
4. Membri Radu Mircea Berceanu Berceanu Radu Mircea PD-L 08.09.2010
5.   Dorel Jurcan Jurcan Dorel PD-L 19.10.2010
6.   Petru Șerban Mihăilescu Mihăilescu Petru Șerban Prog. 05.03.2012
7.   Vasile Cosmin Nicula Nicula Vasile Cosmin PSD 08.03.2010
8.   Vasile Nistor Nistor Vasile PNL 20.04.2011
9.   Mihai Niță Niță Mihai PNL  
10.   Liviu Titus Pașca Pașca Liviu Titus PNL 26.10.2009

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Petru Șerban Mihăilescu Mihăilescu Petru Șerban Prog. 01.02.2010

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Petru Bașa Bașa Petru PD-L   04.10.2010
2. Iulian Bădescu Bădescu Iulian PSD 15.06.2010 29.06.2012
3. Marian Cristinel Bîgiu Bîgiu Marian Cristinel PNL   26.10.2009
4. Sorin Serioja Chivu Chivu Sorin Serioja Prog.   08.03.2010
5. László Gyerkó Gyerkó László UDMR   20.12.2011
6. Gheorghe Marcu Marcu Gheorghe PSD   15.05.2010
7. Petru Șerban Mihăilescu Mihăilescu Petru Șerban Prog.   16.02.2011
8. Marian Iulian Rasaliu Rasaliu Marian Iulian PD-L   08.09.2010
9. Dan Voiculescu Voiculescu Dan PNL   20.04.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 ianuarie 2021, 12:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro