Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Căprar Dorel-Gheorghe PSD  
2. Vicepreședinți Andrei Alexandru-Ioan
vicepreședinte din 6 feb. 2019
Neafiliați  
3.   Raețchi Ovidiu Alexandru PNL  
4.   Rodeanu Bogdan-Ionel USR  
5. Secretari Lupescu Dumitru
secretar din 5 sep. 2017
USR  
6.   Mărgărit Mitică-Marius
secretar din 6 feb. 2019
PSD 01.02.2017
7. Membri Apjok Norbert UDMR  
8.   Babuș Radu PSD 06.02.2019
9.   Bejinariu Eugen PSD  
10.   Bontea Vlad PSD 06.02.2018
11.   Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL  
12.   Dobre Victor Paul PNL  
13.   Georgescu Nicolae PSD 06.02.2019
14.   Iftimie Neculai PSD  
15.   Olteanu Daniel ALDE  
16.   Popescu Nicolae-Daniel USR 04.10.2017
17.   Prișcă Răzvan Sorin PNL 21.02.2017
18.   Sămărtinean Cornel-Mircea PMP  
19.   Surgent Marius-Gheorghe ALDE  
20.   Todor Adrian PSD 12.12.2018
21.   Weber Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Dobra Călin-Ionel PSD    
2.   Mocioalcă Ion Neafiliați 06.02.2018 06.02.2019
3.   Weber Mihai PSD 17.01.2017 06.02.2018
4. Secretari Andrei Alexandru-Ioan Neafiliați 06.02.2018 06.02.2019
5.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR   05.09.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dobra Călin-Ionel PSD   04.01.2017
2. Mocioalcă Ion Neafiliați   06.02.2019
3. Pop Georgian Neafiliați   06.02.2019
4. Preda Cezar-Florin PNL   01.02.2017
5. Simonis Alfred - Robert PSD 01.02.2017 06.02.2018
6. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR   05.09.2017
7. Vasilescu Lia Olguța PSD   01.02.2017
8. Vlase Petru Gabriel PSD   05.07.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 mai 2019, 5:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro