Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ion Luchian Luchian Ion PNL  
2. Vicepreședinți Florian Popa Popa Florian PSD  
3. Secretari Florian Dorel Bodog Bodog Florian Dorel PSD  
4. Membri Dumitru Marcel Bujor Bujor Dumitru Marcel PSD 21.10.2013
5.   Marin Burlea Burlea Marin PSD 24.11.2014
6.   Aurel Duruț Duruț Aurel PSD 05.10.2015
7.   Paul Ichim Ichim Paul PNL  
8.   Attila Laszlo Laszlo Attila UDMR  
9.   Marius Neculoiu Neculoiu Marius PNL 14.04.2014
10.   Ion Rotaru Rotaru Ion PSD  
11.   Valeriu Todirașcu Todirașcu Valeriu PNL  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Marius Coste Coste Marius PSD 17.02.2014 28.09.2015
2. Iulian Cristache Cristache Iulian PSD   24.11.2014
3. Aurel Duruț Duruț Aurel PSD   07.10.2013
4. Iosif Secășan Secășan Iosif neafiliat   08.04.2014
5. Ștefan Stoica Stoica Ștefan neafiliat   04.02.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 noiembrie 2020, 18:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro