Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Radu Ciuceanu Ciuceanu Radu
președinte din 12 iul. 2001
PRM 18.06.2001
2. Vicepreședinți Scarlat Iriza Iriza Scarlat
vicepreședinte din 24 feb. 2004
PSD  
3.   Dan Coriolan Simedru Simedru Dan Coriolan PNL  
4. Secretari Gheorghe Ariton Ariton Gheorghe PRM  
5.   Mihail Sirețeanu Sirețeanu Mihail PSD  
6. Membri Dezső-Kálmán Becsek-Garda Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR  
7.   Matei-Agathon Dan Dan Matei-Agathon PSD  
8.   Adrian Gheorghiu Gheorghiu Adrian PSD  
9.   Nicolae Grădinaru Grădinaru Nicolae PRM  
10.   Ilie Merce Merce Ilie PRM  
11.   Costache Mircea Mircea Costache PRM 18.11.2002
12.   Cristian Nechifor Nechifor Cristian PSD  
13.   Codrin Ștefănescu Ștefănescu Codrin PSD  
14.   Teodor Crăciun Tuducan Tuducan Teodor Crăciun PD 13.09.2004
15.   Raj-Alexandru Tunaru Tunaru Raj-Alexandru neafiliat 02.05.2001
16.   Iulian Costel Țocu Țocu Iulian Costel PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Lucian Augustin Bolcaș Bolcaș Lucian Augustin PRM 18.06.2001
2. Vicepreședinți Nicolae Grădinaru Grădinaru Nicolae PRM 24.02.2004

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Lucian Augustin Bolcaș Bolcaș Lucian Augustin PRM   18.06.2001
2. Ștefan Pășcuț Pășcuț Ștefan PRM 20.02.2001 02.05.2001
3. Eugen Lucian Pleșa Pleșa Eugen Lucian PRM   22.02.2001
4. Romeo Marius Raicu Raicu Romeo Marius PD   13.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 25 septembrie 2020, 16:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro