Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Steluța-Gustica Cătăniciu Cătăniciu Steluța-Gustica PSD  
2. Vicepreședinți Georgel Badiu Badiu Georgel
vicepreședinte din 3 feb. 2021
AUR 01.02.2021
3.   Alina-Elena Tănăsescu Tănăsescu Alina-Elena PSD  
4. Secretari Raluca Giorgiana Dumitrescu Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD  
5.   Nicolae Roman Roman Nicolae
secretar din 3 feb. 2021
AUR 01.02.2021
6. Membri Norbert Apjok Apjok Norbert Neafiliați 10.02.2021
7.   Ioan Balan Balan Ioan PNL  
8.   Costel Barbu Barbu Costel PNL  
9.   Nicoleta-Matilda Goleac Goleac Nicoleta-Matilda PSD 24.03.2021
10.   George Ionescu Ionescu George Neafiliați  
11.   Csaba Könczei Könczei Csaba UDMR  
12.   Mihai Ioan Lasca Lasca Mihai Ioan Neafiliați 17.03.2021
13.   Ghervazen Longher Longher Ghervazen Minoritati  
14.   Alin-Costel Prunean Prunean Alin-Costel USR  
15.   Beniamin Todosiu Todosiu Beniamin USR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Marian-Iulian Rasaliu Rasaliu Marian-Iulian PSD 24.03.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 29 noiembrie 2021, 20:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro