Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Preda Cezar-Florin deputat PD-L  
2. Vicepreședinți Stan Ion deputat PSD  
3. Secretari Verestóy Attila senator UDMR  
4. Membri Atanasiu Teodor deputat PNL 21.09.2009
5.   Balan Ioan deputat PD-L  
6.   David Cristian senator PNL  
7.   Savu Daniel senator PSD  
8.   Stănișoară Mihai senator PD-L 09.03.2011

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Moldovan Emil Radu deputat PSD 30.06.2012
2. Mutu Gabriel senator PSD 09.03.2011
3. Țintean Ioan deputat PNL 21.09.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 16 octombrie 2019, 2:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro