Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cezar-Florin Preda Preda Cezar-Florin deputat PD-L  
2. Vicepreședinți Ion Stan Stan Ion deputat PSD  
3. Secretari Attila Verestóy Verestóy Attila senator UDMR  
4. Membri Teodor Atanasiu Atanasiu Teodor deputat PNL 21.09.2009
5.   Ioan Balan Balan Ioan deputat PD-L  
6.   Cristian David David Cristian senator PNL  
7.   Daniel Savu Savu Daniel senator PSD  
8.   Mihai Stănișoară Stănișoară Mihai senator PD-L 09.03.2011

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Emil Radu Moldovan Moldovan Emil Radu deputat PSD 30.06.2012
2. Gabriel Mutu Mutu Gabriel senator PSD 09.03.2011
3. Ioan Țintean Țintean Ioan deputat PNL 21.09.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 2 iulie 2020, 18:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro