Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Relu Fenechiu Fenechiu Relu PNL  
2. Vicepreședinți Constantin Chirilă Chirilă Constantin
vicepreședinte din 23 sep. 2010
PD-L 24.06.2009
3.   Aurelia Vasile Vasile Aurelia
vicepreședinte din 2 feb. 2010
Prog. 10.11.2009
4. Secretari Adrian Bădulescu Bădulescu Adrian
secretar din 23 sep. 2010
PD-L  
5.   Matei Radu Brătianu Brătianu Matei Radu PSD  
6. Membri Florin Serghei Anghel Anghel Florin Serghei PD-L  
7.   Mircea-Vasile Cazan Cazan Mircea-Vasile PNL  
8.   Petru Farago Farago Petru UDMR  
9.   Iusein Ibram Ibram Iusein Mino. 16.02.2009
10.   Dan Nica Nica Dan PSD  
11.   Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Mino.  
12.   Florin-Cristian Tătaru Tătaru Florin-Cristian PSD 14.09.2011
13.   Valerian Vreme Vreme Valerian PD-L  
14.   Gheorghe Zoicaș Zoicaș Gheorghe PNL 12.05.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Valerian Vreme Vreme Valerian PD-L   23.09.2010
2.   Gheorghe Zoicaș Zoicaș Gheorghe PNL   10.11.2009
3. Secretari Constantin Chirilă Chirilă Constantin PD-L 03.07.2009 23.09.2010
4.   Clement Negruț Negruț Clement PD-L   24.06.2009

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Viorel Arion Arion Viorel PD-L 16.02.2009 20.06.2012
2. Liana Dumitrescu Dumitrescu Liana Mino. 04.05.2009 27.01.2011
3. Clement Negruț Negruț Clement PD-L   24.06.2009
4. Gheorghe Zoicaș Zoicaș Gheorghe PNL   10.11.2009

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 5:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro