Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Transporturi Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Butunoi Ionel Daniel
președinte din 2 sep. 2015
PSD  
2. Vicepreședinți Ehegartner Petru PLC  
3. Secretari Ariton Ion PLC  
4. Membri Butnaru Florinel PSD  
5.   Chiru Gigi Christian PLC  
6.   Constantinescu Florin PSD  
7.   Grigoraș Viorel PNL  
8.   Marin Nicolae PSD 21.10.2015
9.   Nistor Vasile PLC  
10.   Suciu Matei PSD  
11.   Tánczos Barna UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Constantinescu Florin PSD   04.02.2015
2.   Fifor Mihai-Viorel PSD 04.02.2015 01.09.2015

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Fifor Mihai-Viorel PSD 02.09.2015 20.10.2015
2. Pop Gheorghe PSD   04.02.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 16 octombrie 2019, 3:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro