Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ghidău Radu
președinte din 3 dec. 1998
PNȚCD 03.12.1998
2. Vicepreședinți Bivolaru Ioan
vicepreședinte din 3 dec. 1998
PDSR 03.12.1998
3. Secretari Brezniceanu Alexandru
secretar din 3 dec. 1998
USD-PD 03.12.1998
4. Membri Mândroviceanu Vasile PNL 03.12.1998
5.   Paneș Iosif Minoritati 03.12.1998
6.   Secară Gheorghe PUNR 03.12.1998
7.   Székely Ervin-Zoltan UDMR 03.12.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Duțu Ion PRM 03.12.1998 10.07.2000
2. Putin Emil-Livius-Nicolae USD-PSDR 03.12.1998 25.03.1999

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 19 septembrie 2020, 2:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro