Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ioan Timiș Timiș Ioan
președinte din 22 apr. 2008
deputat PNL 19.03.2008
2. Vicepreședinți Cristian-Sorin Dumitrescu Dumitrescu Cristian-Sorin deputat PSD  
3. Secretari Károly Kerekes Kerekes Károly deputat UDMR  
4. Membri Lucian Augustin Bolcaș Bolcaș Lucian Augustin deputat PRM  
5.   Liviu-Bogdan Ciucă Ciucă Liviu-Bogdan deputat PC  
6.   Liana Dumitrescu Dumitrescu Liana deputat Minoritati  
7.   Alexandru Mocanu Mocanu Alexandru deputat PD-L 18.12.2007
8.   Gavrilă Vasilescu Vasilescu Gavrilă senator PC  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Titu Nicolae Gheorghiof Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL 19.03.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Valentin Dinescu Dinescu Valentin senator PRM   12.01.2008
2. Titu Nicolae Gheorghiof Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL   19.03.2008
3. Antonie Iorgovan Iorgovan Antonie senator PSD   04.10.2007
4. Nicolae-Vlad Popa Popa Nicolae-Vlad senator neafiliat   04.10.2006
5. Valentin Zoltán Puskás Puskás Valentin Zoltán senator UDMR   13.07.2007
6. Mihai Țâbuleac Țâbuleac Mihai senator PD-L 04.10.2006 30.06.2008
7. Augustin Zegrean Zegrean Augustin deputat PD-L   13.07.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 23 aprilie 2021, 21:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro