Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Validare Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Intotero Natalia-Elena
președinte din 13 oct. 2020
PSD 13.10.2020
2. Vicepreședinți Andronache Gabriel PNL  
3. Secretari Ion Stelian-Cristian USR  
4. Membri Bica Dănuț PNL  
5.   Borza Remus-Adrian PNL  
6.   Bucura-Oprescu Simona PSD  
7.   Căprar Dorel-Gheorghe PSD  
8.   Chiriac Viorel PSD  
9.   Ciolacu Ion-Marcel PSD  
10.   Cupșa Ioan PNL  
11.   Dehelean Silviu USR  
12.   Dobre Mircea-Titus PRO România  
13.   Drăghici Mircea-Gheorghe Neafiliați  
14.   Duruș Vlad-Emanuel USR  
15.   Farago Petru UDMR 11.09.2019
16.   Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD  
17.   Gheorghe Tinel PNL  
18.   Grosaru Andi-Gabriel Minoritati  
19.   Iancu Iulian PSD  
20.   Kulcsár-Terza József-György UDMR  
21.   Nicolicea Eugen PSD  
22.   Pană Adriana-Doina PSD  
23.   Prișcă Răzvan Sorin PNL  
24.   Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL  
25.   Șimon Gheorghe PSD  
26.   Todoran Adrian-Mihăiță PMP  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Ciolacu Ion-Marcel PSD 16.01.2016 19.04.2017
2.   Iordache Florin PSD   05.01.2017
3.   Mocioalcă Ion PRO România 19.04.2017 13.02.2018
4.   Nistor Laurențiu PSD 13.02.2018 13.10.2020

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Csoma Botond UDMR   11.09.2019
2. Goga Octavian PSD   15.10.2019
3. Iordache Florin PSD   23.11.2020
4. Mocioalcă Ion PRO România   13.02.2018
5. Nistor Laurențiu PSD 13.02.2018 22.10.2020
6. Tudose Mihai PRO România   19.06.2019
7. Vlase Petru Gabriel PSD   05.07.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 26 noiembrie 2020, 17:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro