Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Pascu Corneliu PC  
2. Vicepreședinți David Gheorghe PD-L  
3. Secretari Silistru Doina PSD  
4. Membri Daea Petre PSD  
5.   Dumitru Constantin PD-L  
6.   Mereuță Mircea Gheorghe PNL  
7.   Pereș Alexandru PD-L  
8.   Sârbu Ilie PSD  
9.   Stan Petru neafiliat  
10.   Szentmiklósi Zoltán-Lajos UDMR 10.11.2008
11.   Șter Sever PSD 01.02.2005

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Apostol Neculai neafiliat 01.02.2005
2. Pete Ștefan UDMR 13.10.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 17:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro