Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Doina Silistru Silistru Doina
președinte din 8 mar. 2016
PSD  
2. Vicepreședinți Mihai Niță Niță Mihai PLC  
3. Secretari Barna Tánczos Tánczos Barna UDMR  
4. Membri Aurel Duruț Duruț Aurel PSD  
5.   Dragoș Luchian Luchian Dragoș PNL  
6.   Dan Mihai Marian Marian Dan Mihai PNL  
7.   Teiu Păunescu Păunescu Teiu PLC  
8.   Alexandru Pereș Pereș Alexandru PNL  
9.   Corneliu Popescu Popescu Corneliu PNL 15.02.2016
10.   Constantin Tămagă Tămagă Constantin PSD  
11.   Ștefan-Liviu Tomoiagă Tomoiagă Ștefan-Liviu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Gheorghe Saghian Saghian Gheorghe neafiliat 08.03.2016

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Neculai Bereanu Bereanu Neculai PSD 02.12.2013 04.02.2015
2. Remus-Daniel Nițu Nițu Remus-Daniel PLC   14.03.2016
3. Gheorghe Saghian Saghian Gheorghe neafiliat   08.03.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 28 septembrie 2020, 3:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro