Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Adrian Rădulescu Rădulescu Adrian
președinte din 21 feb. 2012
PD-L 14.09.2011
2. Vicepreședinți Marian Ghiveciu Ghiveciu Marian
vicepreședinte din 3 mai 2011
PSD  
3.   Atilla-Béla-László Kelemen Kelemen Atilla-Béla-László UDMR  
4.   Ion Tabugan Tabugan Ion
vicepreședinte din 3 mai 2011
Prog.  
5. Secretari Constantin Chirilă Chirilă Constantin
secretar din 8 mai 2012
PD-L  
6.   Vasile Mocanu Mocanu Vasile PSD  
7. Membri Valeriu Alecu Alecu Valeriu PD-L  
8.   Gheorghe Antochi Antochi Gheorghe PSD  
9.   Marian Avram Avram Marian neafiliat  
10.   Mihai Banu Banu Mihai PD-L  
11.   Ștefan Vasile Béres Béres Ștefan Vasile UDMR  
12.   Ion Dumitru Dumitru Ion PSD  
13.   Stelian Fuia Fuia Stelian PD-L  
14.   Filip Georgescu Georgescu Filip PSD  
15.   Tinel Gheorghe Gheorghe Tinel PD-L 08.03.2011
16.   Mircia Giurgiu Giurgiu Mircia PSD  
17.   Titi Holban Holban Titi PNL 20.12.2011
18.   Pavel Horj Horj Pavel PNL  
19.   Ioan Munteanu Munteanu Ioan PSD  
20.   Corneliu Olar Olar Corneliu PD-L  
21.   Gabriel Plăiașu Plăiașu Gabriel PNL  
22.   Ioan Sorin Roman Roman Ioan Sorin PSD 08.03.2011
23.   Toader Stroian Stroian Toader PD-L  
24.   Valeriu Tabără Tabără Valeriu PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Stelian Fuia Fuia Stelian PD-L 09.09.2010 21.02.2012
2.   Valeriu Tabără Tabără Valeriu PD-L   09.09.2010
3. Vicepreședinți Valeriu-Andrei Steriu Steriu Valeriu-Andrei Prog.   02.03.2010
4.   Raul-Victor Surdu-Soreanu Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD 02.03.2010 07.04.2011
5. Secretari Marian Avram Avram Marian neafiliat   08.05.2012

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gheorghe Coroamă Coroamă Gheorghe PSD 27.10.2009 29.06.2012
2. Tinel Gheorghe Gheorghe Tinel PD-L   23.11.2010
3. Dragoș-Adrian Iftime Iftime Dragoș-Adrian PD-L   20.10.2009
4. Dan-Ștefan Motreanu Motreanu Dan-Ștefan PNL 16.09.2009 20.12.2011
5. Cristian Rizea Rizea Cristian PSD   16.02.2009
6. Valeriu-Andrei Steriu Steriu Valeriu-Andrei Prog.   07.12.2010
7. Raul-Victor Surdu-Soreanu Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD   07.04.2011
8. Mugurel Surupăceanu Surupăceanu Mugurel PSD 12.04.2011 15.10.2012
9. Culiță Tărâță Tărâță Culiță Prog.   05.07.2012
10. Florin Țurcanu Țurcanu Florin PNL   15.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 4 august 2020, 9:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro