Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicolae Păun Păun Nicolae Mino.  
2. Vicepreședinți Marius Cristinel Dugulescu Dugulescu Marius Cristinel neafiliat  
3. Secretari Florin Postolachi Postolachi Florin PD-L  
4. Membri Damian Florea Florea Damian PNL 08.03.2011
5.   Mircea Lubanovici Lubanovici Mircea PD-L  
6.   Lucian Riviș-Tipei Riviș-Tipei Lucian PD-L  
7.   Elena Gabriela Udrea Udrea Elena Gabriela PD-L 08.03.2011
8.   Attila Varga Varga Attila UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Sergiu Andon Andon Sergiu PNL 11.09.2012

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Sergiu Andon Andon Sergiu PNL   11.09.2012
2. Tudor Ciuhodaru Ciuhodaru Tudor Prog. 08.03.2011 27.03.2012
3. Horia Grama Grama Horia PSD 08.03.2011 21.02.2012
4. Dan-Ștefan Motreanu Motreanu Dan-Ștefan PNL   16.09.2009
5. Victor-Viorel Ponta Ponta Victor-Viorel PSD   27.10.2009
6. Virgil Pop Pop Virgil PNL   22.05.2012
7. Mihai Stroe Stroe Mihai PD-L   07.12.2010
8. Gigel-Sorinel Știrbu Știrbu Gigel-Sorinel PNL   22.05.2012
9. Horea-Dorin Uioreanu Uioreanu Horea-Dorin PNL 22.05.2012 26.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 26 septembrie 2020, 4:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro