Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Sergiu-Florin Nicolaescu Nicolaescu Sergiu-Florin PSD 12.01.2001
2. Vicepreședinți Ioan Paștiu Paștiu Ioan PRM  
3. Secretari Norica Nicolai Nicolai Norica PNL  
4. Membri Vasile Cautiș Cautiș Vasile PSD 13.09.2004
5.   Ion Cârciumaru Cârciumaru Ion PRM 06.09.2004
6.   Ștefan Gheorghe Mărgineanu Mărgineanu Ștefan Gheorghe PRM 04.02.2002
7.   Tudor-Marius Munteanu Munteanu Tudor-Marius PSD 12.01.2001
8.   Ilie Platică-Vidovici Platică-Vidovici Ilie PSD  
9.   Károly Ferenc Szabó Szabó Károly Ferenc UDMR  
10.   Radu Vasile Vasile Radu PD 06.09.2001
11.   Sorin Adrian Vornicu Vornicu Sorin Adrian neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Dumitru Badea Badea Dumitru PRM 28.06.2004
2. Ion Cârciumaru Cârciumaru Ion PRM 04.02.2002
3. Constantin Nicolescu Nicolescu Constantin PSD 22.06.2004
4. Constantin Radu Radu Constantin PSD 07.01.2001
5. Dan Nicolae Rahău Rahău Dan Nicolae neafiliat 06.09.2001
6. Alexandru-Radu Timofte Timofte Alexandru-Radu PSD 12.02.2001

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 19 ianuarie 2022, 10:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro