Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cristian Diaconescu Diaconescu Cristian PSD 18.10.2006
2. Vicepreședinți Ilie Stoica Stoica Ilie
vicepreședinte din 11 sep. 2007
PNL 28.06.2007
3. Secretari Károly Ferenc Szabó Szabó Károly Ferenc UDMR  
4. Membri Vasile Blaga Blaga Vasile PD-L 08.02.2007
5.   Daniel Ilușcă Ilușcă Daniel PNL 24.03.2005
6.   Ioan Nasleu Nasleu Ioan PRM 13.10.2008
7.   Șerban Nicolae Nicolae Șerban PSD 27.02.2007
8.   Mihail Popescu Popescu Mihail PSD  
9.   Rodica Mihaela Stănoiu Stănoiu Rodica Mihaela PC 04.06.2007
10.   Corneliu Vadim Tudor Tudor Corneliu Vadim PRM  
11.   Jan Vraciu Vraciu Jan PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte George-Cristian Maior Maior George-Cristian PSD 20.06.2005  
2.   Ioan Talpeș Talpeș Ioan PD-L   20.06.2005
3. Vicepreședinți Norica Nicolai Nicolai Norica PNL 24.03.2005 28.06.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ilie Ilașcu Ilașcu Ilie PRM   19.06.2005
2. George-Cristian Maior Maior George-Cristian PSD   05.10.2006
3. Norica Nicolai Nicolai Norica PNL   28.06.2007
4. Ilie Petrescu Petrescu Ilie PC 19.06.2005 13.10.2008
5. Cristache Rădulescu Rădulescu Cristache PD-L   08.02.2007
6. Ilie Stoica Stoica Ilie PNL   04.06.2007
7. Radu Stroe Stroe Radu PNL   24.03.2005
8. Ioan Talpeș Talpeș Ioan PD-L   27.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 24 septembrie 2020, 15:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro