Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Obreja Marius Lucian
președinte din 31 mar. 2015
PNL 04.02.2013
2. Vicepreședinți Stuparu Timotei PSD  
3. Secretari Agrigoroaiei Ionel
secretar din 21 apr. 2015
PSD 26.06.2013
4. Membri Blaga Vasile PNL  
5.   Butunoi Ionel Daniel PSD 04.02.2015
6.   Dobrițoiu Corneliu PNL  
7.   Fifor Mihai-Viorel PSD 20.10.2015
8.   Igaș Traian Constantin PNL  
9.   Miron Vasilica Steliana PNL 15.02.2016
10.   Nasta Nicolae PLC 27.05.2013

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Dobrițoiu Corneliu PNL 31.03.2015

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Barbu Tudor PNL   26.06.2013
2. Oprea Gabriel neafiliat   03.10.2016
3. Pop Gheorghe PSD 04.02.2015 10.03.2015
4. Popescu Dumitru-Dian PLC   15.02.2016
5. Savu Daniel neafiliat   04.02.2013
6. Sârbu Ilie PSD   20.10.2015
7. Tătaru Dan neafiliat 04.02.2013 04.02.2015
8. Tătaru Nelu PNL   04.02.2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 noiembrie 2019, 22:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro