Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Relu Fenechiu Fenechiu Relu
președinte din 6 sep. 2005
PNL  
2. Vicepreședinți Mircea Dușa Dușa Mircea PSD  
3.   Traian Constantin Igaș Igaș Traian Constantin PD-L  
4. Secretari Dénes Seres Seres Dénes UDMR  
5.   Vasile Filip Soporan Soporan Vasile Filip PSD  
6. Membri Cristian Mihai Adomniței Adomniței Cristian Mihai PNL 06.02.2007
7.   Mihai Cristian Apostolache Apostolache Mihai Cristian PSD 24.10.2005
8.   Cornel Ștefan Bardan Bardan Cornel Ștefan PD-L  
9.   Bogdan Cantaragiu Cantaragiu Bogdan PD-L  
10.   Ion Călin Călin Ion PSD  
11.   Anca Constantinescu Constantinescu Anca PD-L  
12.   Marin Diaconescu Diaconescu Marin PRM  
13.   Petru Lificiu Lificiu Petru PD-L  
14.   Dănuț Liga Liga Dănuț PD-L  
15.   Costică Macaleți Macaleți Costică PSD 21.03.2005
16.   Dan Mihai Marian Marian Dan Mihai PNL 03.10.2006
17.   Eduard-Stelian Martin Martin Eduard-Stelian PSD 11.02.2008
18.   Alexandru Mazăre Mazăre Alexandru PSD  
19.   Rareș Șerban Mănescu Mănescu Rareș Șerban PNL  
20.   Ioan Oltean Oltean Ioan PD-L  
21.   Viorel Pupeză Pupeză Viorel PC  
22.   Valentin Rusu Rusu Valentin PD-L 06.10.2008
23.   Emil Strungă Strungă Emil PNL 06.02.2007
24.   Constantin Tudor Tudor Constantin PD-L  
25.   Ioan Țundrea Țundrea Ioan PC  
26.   Aurel Vlădoiu Vlădoiu Aurel PSD  
27.   Valeriu Ștefan Zgonea Zgonea Valeriu Ștefan PSD 21.03.2005

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Dan-Ștefan Motreanu Motreanu Dan-Ștefan PNL 06.09.2005

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Árpád-András Antal Antal Árpád-András UDMR   03.07.2008
2. Dan Horațiu Buzatu Buzatu Dan Horațiu PNL   03.10.2006
3. Mircea Grosaru Grosaru Mircea Minoritati   03.05.2005
4. Marian-Jean Marinescu Marinescu Marian-Jean PD-L   30.11.2007
5. Dan-Ștefan Motreanu Motreanu Dan-Ștefan PNL   06.02.2007
6. Rovana Plumb Plumb Rovana PSD 15.05.2006 20.12.2007
7. Florin Aurelian Popescu Popescu Florin Aurelian PD-L   06.02.2007
8. Cristian Stănescu Stănescu Cristian PRM   10.03.2008

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 28 octombrie 2021, 5:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro