Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Adrian Solomon Solomon Adrian
președinte din 17 feb. 2015
PSD  
2. Vicepreședinți Mihai Baltă Baltă Mihai
vicepreședinte din 17 feb. 2015
PSD  
3.   Cristina-Ancuța Pocora Pocora Cristina-Ancuța
vicepreședinte din 17 sep. 2014
PNL  
4.   Iulian Vladu Vladu Iulian
vicepreședinte din 21 dec. 2012
PNL  
5. Secretari Mihăiță Găină Găină Mihăiță PSD  
6.   Daniel Iane Iane Daniel
secretar din 17 sep. 2014
PNL 12.02.2013
7. Membri Varol Amet Amet Varol Minoritati  
8.   Ioan Axente Axente Ioan neafiliat  
9.   Andrei-Răzvan Condurățeanu Condurățeanu Andrei-Răzvan UNPR  
10.   Dorel Covaci Covaci Dorel PSD  
11.   Mircea Dolha Dolha Mircea PNL 17.09.2014
12.   Ileana Cristina Dumitrache Dumitrache Ileana Cristina PSD  
13.   Florin Iordache Iordache Florin PSD 21.12.2012
14.   Károly Kerekes Kerekes Károly UDMR  
15.   Cristina Nichita Nichita Cristina PSD 22.04.2015
16.   Romeo Florin Nicoară Nicoară Romeo Florin PNL 17.09.2014
17.   Ludovic Orban Orban Ludovic PNL 11.03.2014
18.   Rovana Plumb Plumb Rovana PSD 25.03.2014
19.   Cristian-George Sefer Sefer Cristian-George UNPR  
20.   Irinel Ioan Stativă Stativă Irinel Ioan PSD  
21.   Mihaela Stoica Stoica Mihaela neafiliat  
22.   Violeta Tudorie Tudorie Violeta PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Florin Iordache Iordache Florin PSD 17.02.2015
2. Vicepreședinți Adrian Solomon Solomon Adrian PSD 17.02.2015
3. Secretari Cristina-Ancuța Pocora Pocora Cristina-Ancuța PNL 17.09.2014

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Roberta Alma Anastase Anastase Roberta Alma PNL   11.06.2014
2. Marin Anton Anton Marin PNL 15.04.2014 22.04.2015
3. Claudia Boghicevici Boghicevici Claudia PNL   01.07.2016
4. Florică Ică Calotă Calotă Florică Ică ALDE   11.03.2014
5. Liliana Ciobanu Ciobanu Liliana neafiliat   08.10.2013
6. Virgil Delureanu Delureanu Virgil PSD 14.05.2013 08.07.2016
7. Mircea-Titus Dobre Dobre Mircea-Titus PSD   08.10.2013
8. Constantin Galan Galan Constantin PNL   30.09.2014
9. Maria Grapini Grapini Maria ALDE   25.03.2014
10. Vasile Horga Horga Vasile PNL   12.02.2013
11. Aurel Niculae Niculae Aurel PNL   09.04.2013
12. Marioara Nistor Nistor Marioara UNPR   26.06.2013
13. Dumitru Pardău Pardău Dumitru PNL   14.05.2013
14. Victor Roman Roman Victor PSD   21.12.2012
15. Vasile-Daniel Suciu Suciu Vasile-Daniel PSD   04.02.2014
16. Ioan Viorel Teodorescu Teodorescu Ioan Viorel PNL   08.04.2014

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 28 octombrie 2021, 19:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro