Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Solomon Adrian
președinte din 25 noi. 2021
PSD  
2. Vicepreședinți Csép Éva-Andrea UDMR  
3.   Neață Eugen
vicepreședinte din 7 dec. 2021
PSD  
4.   Seidler Cristian-Gabriel USR  
5.   Vexler Silviu Minoritati  
6. Secretari Polak Tudor PNL  
7.   Șlincu Dan-Constantin
secretar din 7 dec. 2021
PSD  
8. Membri Adomnicăi Mirela Elena PSD  
9.   Andrușceac Antonio AUR 01.02.2021
10.   Berescu Monica-Elena USR  
11.   Calista Mara-Daniela PNL  
12.   Coarnă Dumitru Neafiliați 29.03.2022
13.   Dămureanu Ringo AUR 13.04.2022
14.   Horga Maria-Gabriela PNL 02.03.2022
15.   Ignat Ion-Alin-Dan PNL 23.03.2022
16.   Oteșanu Daniela PSD  
17.   Pavelescu Nicolae PSD 01.02.2021
18.   Pecingină Gheorghe PNL 09.02.2022
19.   Stativă Irinel Ioan PSD  
20.   Turcan Raluca PNL 01.02.2021
21.   Țoiu Oana-Silvia USR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Țoiu Oana-Silvia USR 25.11.2021
2. Vicepreședinți Solomon Adrian PSD 25.11.2021
3. Secretari Neață Eugen PSD 07.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Alexandru Victoria-Violeta Neafiliați   15.12.2021
2. Chira Claudiu-Martin Neafiliați   03.03.2021
3. Dămureanu Ringo AUR 24.02.2021 10.03.2021
4. Făgărășian Valentin-Ilie PNL 03.03.2021 02.03.2022
5. Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați   03.11.2021
6. Mitrea Dumitrina AUR 01.02.2021 13.04.2022
7. Neaga Florian-Claudiu PSD   01.02.2021
8. Rizea Cristina Camelia USR   02.03.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 19 mai 2022, 2:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro