Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Berciu Ion PNȚCD  
2. Vicepreședinți Bartoș Daniela PDSR  
3.   Dragoș Liviu Iuliu PNL  
4. Secretari Bárány Francisc UDMR  
5.   Cândea Vasile
secretar din 1 sep. 1997
PDSR  
6. Membri Buga Florea PRM 10.02.1997
7.   Dumitrean Bazil PNȚCD  
8.   Dumitrescu Marilena Minoritati  
9.   Ioniță Nicu PDSR  
10.   Miloș Aurel USD-PD  
11.   Opriș Constantin Remus PNȚCD  
12.   Rădulescu Cristian USD-PD 12.02.1998
13.   Udrea Florian neafiliat  
14.   Vițelar Bogdan PNL 01.10.1998

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Udrea Florian neafiliat 01.09.1997

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Buruiană Aprodu Daniela PRM 19.12.1996
2. Ionescu-Galbeni Niculae Vasile Constantin PNȚCD 19.12.1996
3. Negoiță Liviu Gheorghe USD-PD 19.04.1999
4. Păunescu Costel PNȚCD 19.12.1996
5. Petrovici Silvia PNȚCD 25.09.1997
6. Popescu Irineu PNȚCD 24.03.1997
7. Raicu Romulus PDSR 23.02.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 19 octombrie 2019, 10:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro