Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > ICE-DP Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Inițiativa Central-Europeană - Dimensiunea Parlamentară

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Pascu Bogdan deputat PC
2. Membri Baban Ștefan deputat PRM 20.12.2005
3.   Câmpanu Liviu deputat PNL
4.   Iancu Iulian deputat PSD
5.   Mardare Radu Cătălin senator PSD 24.09.2008
6.   Merka Adrian-Miroslav deputat Minoritati
7.   Popa Dan Gabriel senator PD-L
8. Supleanți Antonie Ștefan-Mihail senator PD-L 3.04.2007
9.   Băeșu George deputat PSD 3.04.2007
10.   Buciu Angela deputat PRM 3.04.2007
11.   Ciucă Liviu-Bogdan deputat PC 3.04.2007
12.   Georgescu Radu Cristian senator PSD 1.03.2007
13.   Longher Ghervazen deputat Minoritati 3.04.2007
14.   Pușcă Mircea Valer deputat PNL 3.04.2007

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Brînză William Gabriel deputat PD-L 20.12.2005
2. Oprescu Sorin Mircea senator  23.06.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 26 septembrie 2020, 15:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro