Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Grupuri > PSD Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat

 Functia Nume si prenumePartidMembru din
1. Lider Solcanu Ion PSD
2. Vicelideri Apostolache Victor
din 2 feb. 2004
PSD
3.   Dobrescu Maria-Antoaneta PSD
4.   Pană Viorel-Marian Indep. 1 sep. 2004
5. Secretari Dinu Marin PSD
6. Membri Athanasiu Alexandru PSD
7.   Balcan Viorel PSD
8.   Brădișteanu Șerban Alexandru PSD
9.   Bucur Dionisie PSD
10.   Bunea Doina PSD 6 sep. 2004
11.   Cautiș Vasile PSD 31 mai 2004
12.   Ciocârlie Alin Theodor Indep.
13.   Cozmâncă Octav PSD
14.   Crăciun Avram PSD
15.   Făniță Triță PSD
16.   Gogoi Ion PSD
17.   Guga Ioan PSD
18.   Hîrșu Ion PSD 21 dec. 2000
19.   Hoha Gheorghe PSD
20.   Honcescu Ion PSD
21.   Hrițcu Florin PSD
22.   Iliescu Ion PSD
23.   Iorgovan Antonie PSD
24.   Leca Aureliu PSD
25.   Matei Vintilă PSD
26.   Matei Viorel PSD
27.   Mihăilescu Ion PSD 24 iun. 2004
28.   Mocanu Vasile PSD
29.   Munteanu Tudor-Marius PSD 12 feb. 2001
30.   Nica Dumitru PSD 15 mar. 2004
31.   Nicolaescu Ioan PSD
32.   Nicolaescu Sergiu-Florin PSD
33.   Novolan Traian PSD
34.   Oprescu Sorin Mircea PSD
35.   Păunescu Adrian PSD
36.   Platică-Vidovici Ilie PSD
37.   Pop de Popa Ioan PSD
38.   Popescu Dan-Mircea PSD
39.   Popescu Laurențiu Mircea PSD
40.   Prichici Emilian PSD
41.   Pricop Mihai-Radu PSD
42.   Prisăcaru Ghiorghi PSD
43.   Pujină Nelu PSD
44.   Radu Constantin PSD
45.   Rebreanu Nora Cecilia PSD
46.   Roibu Aristide PSD
47.   Rotaru Florin PSD 1 apr. 2004
48.   Rovinaru Nicolae PSD 27 sep. 2004
49.   Seche Ion PSD
50.   Sin Niculae PSD
51.   Sporea Elena PSD 21 dec. 2000
52.   Stoica Fevronia PSD 18 ian. 2001
53.   Șelaru Rodica PSD
54.   Șerbănoiu Constantin Dilly PSD 24 iun. 2004
55.   Ștefan Viorel PSD
56.   Tărăcilă Doru Ioan PSD
57.   Theodorescu Răzvan Emil PSD
58.   Toma Constantin PSD
59.   Văcăroiu Nicolae PSD
60.   Voinea Melu PSD 18 ian. 2001
61.   Zanc Grigore PSD

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Bucur Dionisie
până în 2 feb. 2004

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru dinMembru pâna
1. Alexa Constantin PSD 30 aug. 2001 22 mar. 2004
2. Bădulescu Doru Laurian PSD 22 iun. 2004
3. Bindea Liviu-Doru Indep. 2 feb. 2004
4. Buraga Ioan PSD 24 iun. 2004 13 sep. 2004
5. Buză Constantin PDSR 15 ian. 2001
6. Duță Vasile Indep. 15 dec. 2002 4 oct. 2004
7. Filipescu Cornel PD 22 iun. 2004
8. Gherman Oliviu PSD 27 aug. 2001
9. Maghiar Teodor PSD 3 apr. 2003 29 iun. 2004
10. Maior Liviu PSD 24 mar. 2003
11. Mischie Nicolae PDSR 21 dec. 2000
12. Nicolescu Constantin PSD 22 iun. 2004
13. Opriș Octavian PSD 19 mai 2004
14. Predescu Ion PSD 14 iun. 2004
15. Pruteanu George Mihail Indep. 29 sep. 2003
16. Rahău Dan Nicolae Indep. 16 feb. 2004
17. Rece Traian Indep. 6 oct. 2003
18. Savu Gheorghe PDSR 21 dec. 2000
19. Sechelariu Sergiu PDSR 15 ian. 2001
20. Stănoiu Rodica Mihaela PSD 15 mar. 2004
21. Timofte Alexandru-Radu PDSR 12 feb. 2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 7:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro