Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Prună Cristina-Mădălina
din 4 feb. 2019
2. Vicelideri Barna Ilie Dan
din 4 feb. 2019
3.   Chichirău Cosette-Paula
din 4 feb. 2019
4.   Drulă Cătălin
5.   Duruș Vlad-Emanuel
din 1 feb. 2018
6.   Ion Stelian-Cristian
din 3 sep. 2018
7.   Moșteanu Liviu-Ionuț
din 3 sep. 2018
8.   Popescu Nicolae-Daniel
din 4 feb. 2019
19 apr. 2017
9.   Prisnel Adrian-Claudiu
din 3 sep. 2018
10.   Rodeanu Bogdan-Ionel
din 1 sep. 2017
11.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 4 feb. 2019
12. Secretari Lupescu Dumitru
din 3 sep. 2018
13.   Zainea Cornel
din 3 sep. 2018
14. Membri Benga Tudor - Vlad
15.   Botez Mihai-Cătălin
16.   Bulai Iulian
17.   Cosma Lavinia-Corina
18.   Dan Nicușor Daniel
19.   Dehelean Silviu
20.   Ghinea Cristian
21.   Iurișniți Cristina-Ionela
22.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
23.   Pop Tudor Rareș
24.   Rădulescu Dan-Răzvan
25.   Seidler Cristian-Gabriel
26.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
27.   Vlad Sergiu Cosmin

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Barna Ilie Dan
din 3 sep. 2018 - până în 4 feb. 2019
2.   Dan Nicușor Daniel
până în 27 iun. 2017
3.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018
4.   Seidler Cristian-Gabriel
din 27 iun. 2017 - până în 1 feb. 2018
5. Vicelideri Barna Ilie Dan
până în 3 sep. 2018
6.   Benga Tudor - Vlad
din 1 feb. 2018 - până în 4 feb. 2019
7.   Chichirău Cosette-Paula
din 1 feb. 2017 - până în 1 feb. 2018
8.   Cosma Lavinia-Corina
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
9.   Dehelean Silviu
din 3 sep. 2018 - până în 4 feb. 2019
10.   Dobrovie Matei-Adrian
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
11.   Ghinea Cristian
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
12.   Prună Cristina-Mădălina
din 1 feb. 2018 - până în 4 feb. 2019
13.   Seidler Cristian-Gabriel
până în 27 iun. 2017
14.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 sep. 2017 - până în 31 ian. 2018
15. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
16.   Cosma Lavinia-Corina
până în 1 sep. 2017
17.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2017 - până în 1 sep. 2017
18.   Pop Tudor Rareș
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
19.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara Neafil. 20 noi. 2017
2. Costescu Manuel USR 3 mar. 2017
3. Dobrovie Matei-Adrian Neafil. 15 oct. 2018
4. Dohotaru Adrian-Octavian Neafil. 13 noi. 2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 25 aprilie 2019, 3:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro