Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Senatul > Grupuri > Prog. Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar progresist

Petru Șerban Mihăilescu
Petru Șerban Mihăilescu
Indep.
Lider
din 1 noi. 2011
Sorin Serioja Chivu
Sorin Serioja Chivu
Indep.
Vicelider
din 8 feb. 2010
Constantin Sever Cibu
Constantin Sever Cibu
Indep.
Secretar
din 1 noi. 2010
Liviu Câmpanu Laurențiu Chirvăsuță Avram Crăciun Nicolae Dobra
Liviu Câmpanu
Indep.
Laurențiu Chirvăsuță
Indep.
Avram Crăciun
Indep.
Nicolae Dobra
Indep.
Corneliu Grosu Anghel Iordănescu Ovidius Mărcuțianu Vasile Nedelcu
Corneliu Grosu
Indep.
Anghel Iordănescu
Indep.
Ovidius Mărcuțianu
Indep.
Vasile Nedelcu
Indep.
Ion Toma
Ion Toma
Indep.

Fosti membri ai biroului grupului

Liviu Câmpanu
Liviu Câmpanu
Indep.
Lider
din 8 feb. 2010
Cezar Mircea Măgureanu
Cezar Mircea Măgureanu
PSD
Vicelider
din 8 feb. 2010
Ovidius Mărcuțianu
Ovidius Mărcuțianu
Indep.
Secretar
din 8 feb. 2010

Fosti membri ai grupului

Liviu Câmpanu Cristian Diaconescu Vasile Ion Cezar Mircea Măgureanu
Liviu Câmpanu
Indep.
Cristian Diaconescu
Indep.
Vasile Ion
Indep.
Cezar Mircea Măgureanu
PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 27 septembrie 2020, 13:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro