Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Gheorghe Duțu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Gheorghe DUȚU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 179/12.03.2001 L15/2002 Propunere legislativă privind înființarea comunei Șinca Nouă, județul Brașov. Lege 257/2002
2. 221/23.04.2002   Propunere legislativă privind siguranța națională a României. clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 311/29.05.2001 L135/2002 Propunere legislativă privind Legea Creditului Agricol. Lege 150/2003
5. 329/05.06.2001 L472/2004 Propunere legislativă privind Cooperativele Agricole. Lege 566/2004
6. 348/14.06.2001 L116/2002 Propunere legislativă privind protecția informațiilor clasificate. Lege 182/2002
7. 529/24.09.2001   Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.187/1999 privind accesul la propriul dosar și deconspirarea Securității ca poliție politică clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 28 septembrie 2022, 16:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro