Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2000-2004 (dep.)
legislative initiatives
mediation committees
speaches
 
You are here: Home page > Legislature 2000-2004 > Chamber of Deputies > Gheorghe Duşu > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Gheorghe DUŞU
Legislative proposals initiated in legislature 2000-2004

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 179/12.03.2001 L15/2002 Propunere legislativa privind infiintarea comunei Sinca Noua, judetul Brasov. Lege 257/2002
2. 221/23.04.2002   Propunere legislativa privind siguranta nationala a Romaniei. clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativa de revizuire a Constitutiei Romaniei Lege 429/2003
4. 311/29.05.2001 L135/2002 Propunere legislativa privind Legea Creditului Agricol. Lege 150/2003
5. 329/05.06.2001 L472/2004 Propunere legislativa privind Cooperativele Agricole. Lege 566/2004
6. 348/14.06.2001 L116/2002 Propunere legislativa privind protectia informatiilor clasificate. Lege 182/2002
7. 529/24.09.2001   Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.187/1999 privind accesul la propriul dosar si deconspirarea Securitatii ca politie politica clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania friday, 30 september 2022, 22:46
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro