Activitate parlamentară
2000-2004 (sen.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Rodica Șelaru > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Rodica ȘELARU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 96/13.02.2003 L291/2003 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Ghindăoani, prin reorganizarea comunei Bălțătești, județul Neamț Lege 407/2003
2.   L144/25.04.2001 Propunere legislativă privind protecția specială a tinerilor defavorizați retrasa
de catre initiator
3. 219/14.04.2004 L403/2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Negrești prin reorganizarea comunei Dobreni, județul Neamț respinsa
definitiv
4. 249/16.05.2002 L189/2002 Proiect de Lege privind exercitarea profesiei de psiholog, înființarea, organizarea și funcționarea Colegiului Psihologilor din România. Lege 213/2004
5. 529/16.10.2002 L156/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Dochia, județul Neamț. Lege 261/2003
6. 571/01.11.2002 L292/2003 Propunere legislativă privind înființarea orașului ROZNOV, județul Neamț. Lege 408/2003
7. 592/14.11.2002 L236/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Ruginoasa, județul Neamț. Lege 340/2003
8. 730/28.12.2001 L535/2001 Proiect de Lege privind declararea zilei de 22 decembrie Ziua Libertății României. Lege 258/2002

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 13:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro