Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
1996-2000 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Csaba-Tiberiu Kovacs > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

KOVACS Csaba-Tiberiu
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 203/16.04.2002   Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea birourilor de carte funciară respinsa
definitiv
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 290/15.04.2003   Propunere legislativă pentru modificarea și completarea art.20 din Legea nr.154/1998 privind sistemul de stabilire a salariilor de bază în sectorul bugetar și a indemnizațiilor pentru persoanele care ocupă funcții de demnitate publică respinsa
definitiv
4. 610/11.10.2004 L397/2004 Propunere legislativă privind notarii publici și activitatea notarială respinsa
definitiv
5. 617/29.10.2001   Propunere legislativă privind reglementarea dreptului localităților de a avea steag și stemă proprie. respinsa
definitiv
6. 697/05.11.2003 L9/2004 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii Nr.46 din 5 iunie 1996 privind pregătirea populației pentru apărare respinsa
definitiv

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 29 iunie 2022, 16:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro