Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
1996-2000 (dep.)
1992-1996 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ferenc Asztalos > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

ASZTALOS Ferenc
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 205/16.04.2002 L326/2002 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii nr.461/2001 privind exercitarea profesiunii de asistent medical, înființarea, organizarea și funcționarea Ordinului Asistenților Medicali din România. Lege 496/2002
2. 218/13.03.2003 L372/2003 Propunere legislativă pentru completarea art.50 lit.e din Codul Muncii Lege 480/2003
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 253/27.03.2003 L204/2003 Propunere legislativă de modificare și completare a Legii nr.84/1995, republicată, cu modificările și completările ulterioare Lege 268/2003
5. 335/21.05.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei Porumbenii, județul Harghita, prin reorganizarea comunei Mugeni respinsa
definitiv
6. 419/25.06.2003 L481/2004 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii educației fizice și sportului nr.69/2000 Lege 472/2004
7. 697/05.11.2003 L9/2004 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii Nr.46 din 5 iunie 1996 privind pregătirea populației pentru apărare respinsa
definitiv

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 25 ianuarie 2022, 4:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro