Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
2000-2004 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Pavel Todoran > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Pavel TODORAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 77/25.02.2008 L869/2007 Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr. 19/2000 privind sistemul public de pensii și alte drepturi de asigurări sociale respinsa
definitiv
2. 198/14.04.2008 L904/2007 Propunere legislativă privind salariul minim brut pe țară lunar, garantat în plată respinsa
definitiv
3. 331/02.05.2007 L100/2007 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii și alte drepturi de asigurări sociale Lege 250/2007
4. 337/25.04.2006 L3/2006 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii educației fizice și sportului nr.69/2000 respinsa
definitiv
5. 369/07.05.2007 L110/2007 Propunere legislativă pentru partajarea patrimoniului comun al cultelor ortodox și greco-catolic respinsa
definitiv
6. 455/23.06.2008 L264/2008 Propunere legislativă pentru modificarea alin.(2) al art.1 din Legea nr.61/1993 privind alocația de stat pentru copii respinsa
definitiv
7. 457/23.06.2008 L263/2008 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.76/2002 privind sistemul asigurărilor pentru șomaj și stimularea ocupării forței de muncă respinsa
definitiv
8. 507/27.06.2007 L407/2007 Proiect de Lege privind instituirea Zilei Școlii Lege 289/2007
9. 680/10.10.2007 L378/2007 Proiect de Lege pentru modificarea Legii nr.571/2003 privind Codul fiscal Lege 367/2009

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 16 august 2022, 7:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro