Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
motions
speaches
voting records
2000-2004 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Pavel Todoran > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Pavel TODORAN
Legislative proposals initiated in legislature 2004-2008

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 77/25.02.2008 L869/2007 Propunere legislativa pentru modificarea Legii nr. 19/2000 privind sistemul public de pensii si alte drepturi de asigurari sociale respinsa
definitiv
2. 198/14.04.2008 L904/2007 Propunere legislativa privind salariul minim brut pe tara lunar, garantat in plata respinsa
definitiv
3. 331/02.05.2007 L100/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii si alte drepturi de asigurari sociale Lege 250/2007
4. 337/25.04.2006 L3/2006 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii educatiei fizice si sportului nr.69/2000 respinsa
definitiv
5. 369/07.05.2007 L110/2007 Propunere legislativa pentru partajarea patrimoniului comun al cultelor ortodox si greco-catolic respinsa
definitiv
6. 455/23.06.2008 L264/2008 Propunere legislativa pentru modificarea alin.(2) al art.1 din Legea nr.61/1993 privind alocatia de stat pentru copii respinsa
definitiv
7. 457/23.06.2008 L263/2008 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.76/2002 privind sistemul asigurarilor pentru somaj si stimularea ocuparii fortei de munca respinsa
definitiv
8. 507/27.06.2007 L407/2007 Proiect de Lege privind instituirea Zilei Scolii Lege 289/2007
9. 680/10.10.2007 L378/2007 Proiect de Lege pentru modificarea Legii nr.571/2003 privind Codul fiscal Lege 367/2009

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania saturday, 1 october 2022, 21:23
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro