Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
mediation committees
motions
speaches
voting records
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Corneliu Momanu > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Corneliu MOMANU
Legislative proposals initiated in legislature 2004-2008

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 282/23.04.2007 L123/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.325 din 14 iulie 2006 privind serviciului public de alimentare cu energie termica respinsa
definitiv
2. 462/11.06.2007 L231/2007 Proiect de Lege privind promovarea aplicarii strategiilor de management de proiect la nivelul unitatilor administrativ-teritoriale judetene si locale Lege 339/2007
3. 529/07.06.2006 L288/2006 Proiect de Lege privind modificarea Legii nr.544/2001 privind liberul acces la informatiile de interes public Lege 371/2006
4. 575/10.09.2007 L447/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr. 38/2003 respinsa
definitiv
5. 598/18.09.2007 L450/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr. 571/2003 privind Codul fiscal respinsa
definitiv
6. 787/01.11.2006 L989/2006 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.215/2001 privind administratia publica locala respinsa
definitiv
7. 931/04.12.2006 L662/2006 Propunere legislativa privind profesiile liberale respinsa
definitiv
8. BP613/25.06.2008 B421/09.09.2008 Propunere legislativa pentru acordarea unor burse de studiu lunare studentilor romani ERASMUS la Senat
9. BP825/06.10.2008 B525/13.10.2008 Propunere legislativa privind completarea Legii nr.13 din 9 ianuarie 2007 energiei electrice la Senat

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania saturday, 29 january 2022, 16:34
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro