Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ion Ștefan > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Ion ȘTEFAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 79/26.02.2004 L135/2004 Propunere legislativă privind Statutul deputaților și senatorilor clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata
2. 143/25.02.2003   Propunere legislativă privind producerea și valorificarea legumelor de câmp clasata cu prevederi
preluate de
PL nr.277/2003
3. 184/04.03.2003 L296/2003 Propunere legislativă pentru completarea anexei la Ordonanța Guvernului nr.16/1999 privind aprobarea Programului prioritar de construcție a autostrăzilor din România Lege 451/2003
4. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
5. 311/29.05.2001 L135/2002 Propunere legislativă privind Legea Creditului Agricol. Lege 150/2003
6. 329/05.06.2001 L472/2004 Propunere legislativă privind Cooperativele Agricole. Lege 566/2004
7. 647/22.10.2003   Propunere legislativă pentru completarea art.53 din Legea fondului funciar nr.18/1991 retrasa
de catre initiator

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 28 noiembrie 2020, 4:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro