Francisc TOBĂ
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2020-prezent

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.8 BRAȘOV
data validarii: 17 februarie 2021 - HCD nr.16/2021

Formatiunea politica:
 
Fără adeziune la formațiunea politică pentru care a candidat la alegeri

Grupul parlamentar:
  - din feb. 2021

Comisii permanente
Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupției și pentru petiții (din apr. 2022)
Comisia pentru transporturi și infrastructură (din mar. 2021)
Comisia pentru apărare, ordine publică și siguranță națională (mar. - apr. 2022)