Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (dep.)
1992-1996 (dep.)
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Attila Varga > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

VARGA Attila
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 98/28.02.2002 L335/2002 Propunere legislativă privind reînființarea Comunei Cămin, județul Satu Mare. Lege 532/2002
2. 149/15.03.2004   Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii nr.35 din 13 martie 1997 privind organizarea și funcționarea instituției Avocatului poporului clasata cu prevederi
preluate de
Pl nr.134/2004
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 523/04.09.2003 L325/2003 Proiect de Lege pentru organizarea și desfășurarea referendumului național privind revizuirea Constituției Lege 375/2003
5. 641/26.10.2004 L688/2004 Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr.150/2003 a creditului agricol pentru producție respinsa
definitiv
6. 697/05.11.2003 L9/2004 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii Nr.46 din 5 iunie 1996 privind pregătirea populației pentru apărare respinsa
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 28 septembrie 2020, 9:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro