Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
votul electronic
2000-2004 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Vasile Bleotu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Vasile BLEOTU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. BP376/23.04.2008 L482/2008 Propunere legislativă privind completarea Codului Civil la Senat
2. BP732/17.09.2008 B476/26.09.2008 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.360/2002 privind Statutul polițistului la Senat
3. BP731/17.09.2008 B475/26.09.2008 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.188/1999 privind Statutul funcționarilor publici la Senat

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 29 iunie 2022, 21:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro