Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (sen.)
inițiative legislative
comisii de mediere
moțiuni
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Mircea Teodor Iustian > comisii de mediere Versiunea pentru printare

Mircea Teodor IUSTIAN
Membru în comisiile de mediere ale urmatoarelor initiative legislative

Nr.
crt.
Numarul si data
înregistrarii
Titlu Stadiu
1. L88/19-02-2004  Proiect de Lege privind aprobarea Ordonanței Guvernului nr. 72/2003 privind modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.152/1999 privind produsele medicamentoase de uz uman Lege 123/2004
2. L374/29-08-2002  Proiect de Lege pentru acceptarea unor amendamente adoptate la Londra la 26 mai 2000, respectiv la 5 decembrie 2000, la Protocolul din 1988 privind Convenția internațională din 1974 pentru ocrotirea vieții omenești pe mare, încheiată la Londra la 1 noiembrie 1974 Lege 622/2002
3. L375/29-08-2002  Proiect de Lege pentru acceptarea unor amendamente, adoptate le Londra la 18 mai 1998, 26 mai 2000, 5 decembrie 2000 și, respectiv, la 6 iunie 2001, la Convenția internațională din 1974 pentru ocrotirea vieții omenești pe mare, adoptată la Longra la 1 noiembrie 1974, precum și a Codului intrenațional pentru instalațiile de protecție contra incendiului (Codul FSS), adoptat de Organizația Maritimă Internațională prin Rezoluția MSC.98(73) a Comitetului Securității Maritime, la Londra la 5 decembrie 2000 Lege 624/2002
4. L441/30-09-2002  Proiect de Lege privind finanțarea activității partidelor politice și a campaniilor electorale Lege 43/2003

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 18 ianuarie 2022, 18:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro