Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Thailanda Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Thailanda

Cezar-Florin Preda
Cezar-Florin Preda
deputat PD-L
Președinte
din 19 dec. 2006
Cristian Stănescu
Cristian Stănescu
deputat PRM
Vicepreședinte
din 20 dec. 2005
Neculai Apostol
Neculai Apostol
senator
Secretar
Mircea Ciopraga Traian Dobre Daniel Ilușcă Vladimir Alexandru Mănăstireanu
Mircea Ciopraga
deputat PNL
membru
din 19 mar. 2008
Traian Dobre
deputat PNL
membru
Daniel Ilușcă
senator PNL
membru
Vladimir Alexandru Mănăstireanu
deputat PSD
membru
Gheorghe Vergil Șerbu
Gheorghe Vergil Șerbu
senator PNL
membru

Fosti membri ai biroului grupului de prietenie

Radu Mircea Berceanu
Radu Mircea Berceanu
senator PD-L
Președinte
până în 19 dec. 2006
William Gabriel Brînză
William Gabriel Brînză
deputat PD-L
Vicepreședinte
până în 20 dec. 2005

Fosti membri ai grupului de prietenie

Cristian Silviu Bușoi
Cristian Silviu Bușoi
deputat PNL
până în 29 noi. 2007
Radu Mircea Berceanu
Radu Mircea Berceanu
senator PD-L
până în 14 apr. 2008
William Gabriel Brînză
William Gabriel Brînză
deputat PD-L
Ștefan Pete
Ștefan Pete
senator UDMR
până în 13 oct. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 25 septembrie 2020, 14:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro