Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > UNESCO Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu UNESCO

Fosti membri ai biroului grupului de prietenie

Mihai Adrian Mălaimare Gheorghe-Eugen Nicolăescu
Mihai Adrian Mălaimare
deputat PNL
Președinte
din 27 mai 2005
până în 19 mar. 2008
Gheorghe-Eugen Nicolăescu
deputat PNL
Președinte
până în 27 mai 2005
Eugen Mihăescu
Eugen Mihăescu
senator PRM
Vicepreședinte
până în 19 mar. 2008
Aron Ioan Popa
Aron Ioan Popa
senator PNL
Secretar
până în 19 mar. 2008

Fosti membri ai grupului de prietenie

Doina Micșunica Drețcanu Gabriela Nedelcu Mihaela Adriana Rusu Florentina Marilena Toma
Doina Micșunica Drețcanu
deputat PSD
până în 19 mar. 2008
Gabriela Nedelcu
deputat PSD
până în 19 mar. 2008
Mihaela Adriana Rusu
deputat PSD
până în 19 mar. 2008
Florentina Marilena Toma
deputat PSD
până în 19 mar. 2008
Mihăiță Calimente Mircea Ifrim Antonie Iorgovan
Mihăiță Calimente
deputat PNL
din 3 apr. 2007
până în 19 mar. 2008
Mircea Ifrim
deputat PNL
până în 19 mar. 2008
Antonie Iorgovan
senator PSD
până în 4 oct. 2007
Mihai Adrian Mălaimare
Mihai Adrian Mălaimare
deputat PNL
Nicolae Mărășescu
Nicolae Mărășescu
senator PSD
din 19 mar. 2008
până în 19 mar. 2008
Gheorghe-Eugen Nicolăescu
Gheorghe-Eugen Nicolăescu
deputat PNL
până în 19 mar. 2008
Silvia Adriana Țicău Horea-Dorin Uioreanu
Nora Cecilia Rebreanu
senator PSD
din 19 mar. 2008
până în 19 mar. 2008
Silvia Adriana Țicău
senator PSD
până în 3 dec. 2007
Horea-Dorin Uioreanu
deputat PNL
până în 19 mar. 2008
Eugen Mihăescu
Eugen Mihăescu
senator PRM
Monica Maria Iacob Ridzi Daniel Ionescu Dumitru Pardău Petre Străchinaru
Monica Maria Iacob Ridzi
deputat PD-L
până în 30 noi. 2007
Daniel Ionescu
deputat PD-L
până în 19 mar. 2008
Dumitru Pardău
deputat PD-L
până în 3 apr. 2007
Petre Străchinaru
deputat PD-L
până în 19 mar. 2008
Verginia Șerbănescu Constantin Tudor Tiberiu Toró Gheorghe Firczak
Verginia Șerbănescu
senator PD-L
până în 19 mar. 2008
Constantin Tudor
deputat PD-L
până în 19 mar. 2008
Tiberiu Toró
deputat UDMR
până în 19 mar. 2008
Gheorghe Firczak
deputat Minoritati
până în 19 mar. 2008
Aron Ioan Popa
Aron Ioan Popa
senator PNL
Viorel Senior Duca
Viorel Senior Duca
senator
din 19 mar. 2008
până în 19 mar. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 8 august 2020, 1:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro