Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Pakistan Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Islamică Pakistan

Ionel Palăr
Ionel Palăr
deputat PNL
Președinte
din 30 mar. 2010
Damian Florea
Damian Florea
deputat PNL
Secretar
Doina Burcău Laurențiu Chirvăsuță Daniel Vasile Oajdea Ștefan Daniel Pirpiliu
Doina Burcău
deputat PSD
membru
din 30 mar. 2010
Laurențiu Chirvăsuță
senator Prog.
membru
Daniel Vasile Oajdea
deputat
membru
Ștefan Daniel Pirpiliu
deputat
membru
Cristian Rădulescu Mihai Surpățeanu
Cristian Rădulescu
senator PD-L
membru
Mihai Surpățeanu
deputat PD-L
membru

Fosti membri ai grupului de prietenie

Costică Macaleți
Costică Macaleți
deputat PSD
până în 2 noi. 2012
Florin Țurcanu
Florin Țurcanu
deputat PNL
din 30 mar. 2010
până în 15 iun. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 22 octombrie 2019, 22:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro