Comisie permanentă

Aprobare componență: 22.12.2004

Activitate parlamentară

Calendar lunar ședințeȘedințe: 2008 2007 2006 Documente: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 Înreg.video: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009

Vizualizare

Pagina cu fotografii

Camera Deputaților

Legislatura 2004-2008

Comisia pentru industrii și servicii

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Iancu Iulian
președinte din 12 sep. 2006
PSD  
2. Vicepreședinți Antal István UDMR  
3.   Ciopraga Mircea
vicepreședinte din 6 sep. 2006
PNL  
4. Secretari Petrea Constantin
secretar din 6 oct. 2005
PD-L 14.02.2005
5.   Vasile Aurelia PSD  
6. Membri Bivolaru Ioan PSD  
7.   Boagiu Anca-Daniela PD-L  
8.   Boureanu Cristian Alexandru PD-L 05.03.2007
9.   Dragomir Dumitru neafiliat  
10.   Hanganu Romeo Octavian neafiliat  
11.   Ibram Iusein Minoritati  
12.   Lefter Ioan-Silviu PNL 05.02.2008
13.   Manolescu Oana Minoritati  
14.   Micle Ioan Radu PNL 08.09.2008
15.   Mihei Andrian-Sirojea PNL  
16.   Mironescu Laurențiu PD-L  
17.   Momanu Corneliu PD-L  
18.   Piteiu Marcel Adrian PD-L 18.02.2008
19.   Pop Claudiu Adrian PSD  
20.   Popescu Dan Ioan PC  
21.   Rusu Liviu Alin PSD 11.02.2008
22.   Sanda Victor PSD  
23.   Zamfir Gabriel Sorin PNL 18.02.2008

Fosti membri ai biroului comisiei

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
pâna în data
1. Președinte Popescu Dan Ioan PC 12.09.2006
2. Vicepreședinți Boureanu Cristian Alexandru PD-L 06.09.2006
3. Secretari Boagiu Anca-Daniela PD-L 06.10.2005

Fosti membri ai comisiei

Deputatul Grupul
parlamentar
Membru comisiei
din data pâna în data
1. Albu Gheorghe PD-L   14.02.2005
2. Bărbulețiu Tiberiu PNL   19.12.2006
3. Boureanu Cristian Alexandru PD-L   06.02.2007
4. Buzatu Dan Horațiu PNL 05.03.2007 18.02.2008
5. Eserghep Gelil PC   16.10.2007
6. Marian Dan Mihai PNL   03.10.2006
7. Mătușa Tudor PRM   18.09.2006
8. Niță Constantin PSD 14.02.2005 21.02.2005
9. Nițulescu Teodor PC   10.09.2007
10. Silaghi Ovidiu Ioan PNL 06.02.2007 18.02.2008
11. Știrbu Monica-Mihaela PNL 19.12.2006 06.02.2007
12. Vălean Adina Ioana PNL 06.02.2007 30.11.2007