Comisie permanentă

Număr membri: 11-41Înființare: 22.12.2020

Date de contact

Email: cp23@cdep.ro

Activitate parlamentară

Calendar lunar ședințeȘedințe: 2021 Documente: 2021 2020 Înreg.video: 2021

Vizualizare

Pagina cu fotografii

Activități

Comunicate de presaGalerie foto

Camera Deputaților

Legislatura 2020-prezent

Comisia pentru știință și tehnologie

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  
2. Vicepreședinți Nagy Vasile
vicepreședinte din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
3.   Neagu Denisa-Elena USR  
4. Secretari Ciornei Radu Tudor USR  
5.   Coleșa Ilie-Alin
secretar din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
6. Membri Ciofu Cătălina PNL  
7.   Florea Oana-Consuela PSD  
8.   Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021
9.   Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
10.   Molnar Radu-Iulian USR  
11.   Nagy Szabolcs UDMR  
12.   Neaga Florian-Claudiu PSD  
13.   Pambuccian Varujan Minoritati  

Fosti membri ai comisiei

Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
pâna în data
1. Goleac Nicoleta-Matilda PSD 24.03.2021